„Twój Rower-Twoja Własność” – Akcja Znakowania Rowerów Przed Magnolia Park.„Twój Rower-Twoja Własność” – Akcja Znakowania Rowerów.

społeczeństwo
Termin: piątek, 27 maj 2022 12:00

„Twój rower-Twoja własność” – akcja znakowania rowerów przed Magnolia Park.

Miejsce: Wrocław, plac przed Magnolia Park od strony ul. Legnickiej.

Data: 27.05 (piątek)

Godzina: 12:00-16:00

Cena: bezpłatnie

Opis:

W zeszłym roku skradziono w Polsce 13,5 tysiąca rowerów. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie jednośladu przed kradzieżą jest jego oznakowanie.

Już w najbliższy piątek, 27 maja, w godzinach 12:00-16:00, na placu przed Magnolia Park od strony ul. Legnickiej odbędzie się pierwsza w tym sezonie akcja znakowania rowerów. Bezpłatne znakowanie i pomoc dla rowerzystów zapewnią policjanci z Komendy Miejskiej Policji. Na wydarzenie przyjść może każdy cyklista. Wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty oraz dowód zakupu roweru. Znakowanie polega na naklejeniu na rower specjalnej nalepki, na której znajduje się unikalny numer pojazdu, logo policji oraz hasło „Twój rower-Twoja własność”. Ta kilkucentymetrowa nalepka pomaga nie tylko zidentyfikować skradziony rower, ale jest również świetną metodą na zniechęcenie potencjalnego złodzieja. Podczas wydarzenia policjanci będą rozdawać także uczestnikom odblaskowe opaski, a dzieciom i osobom starszym - również kamizelki. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Terminy


  • piątek, 27 maj 2022 12:00

Wspierane przez iCagenda